HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2008 yılında hizmet vermeye başlayan SE CLUB; projelerin mevcut değerini arttırmak  ve marka değerinin uzun dönemde korunabilmesi gerçekliği ile, tesis yönetiminde doğru stratejiler geliştirerek, projenin ve o projede yaşamayı seçen sakinlerin uzun dönemde çıkarlarını gözetmeyi amaç edinmiş,üst sınıf bir tesis yönetim şirketidir.

Kalite öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımlarımız ile Tesis Yönetim hizmeti vermekte olduğumuz tüm projelerimizde etkili operasyonel çözümler üreterek kaliteli yaşam alanları sunuyoruz.

Tesislerin teknik, güvenlik, temizlik, bahçe bakım, concierge ve sosyal tesis işletmesi gibi hizmetlerde operasyonel süreçlerinin üstlenilmesinin yanı sıra; hukuki danışmanlık hizmeti sağlıyor, eğitim odaklı insan kaynakları hizmeti ile hizmet seviyesini arttırıyor, konusunda uzman teknik ekibimizle projelerdeki teknik ekipmanların ekonomik ömrünü arttıran  planlamalar dahilinde bakım süreçlerini üstleniyoruz. Sürdürülebilir yönetim modeli için projeyi hazır hale getirmeyi amaç edinerek, ideal yatırımın sağlanmasına destek veriyoruz.

Tesis yönetiminden tüm beklentilerinizi karşılamak için, Se Club kalitesini deneyimleyin.